Noni - Instytut urody > Opalanie natryskowe
UWAGA! 

W związku ze zmianami organizacyjnymi w salonie zabieg wykonywany jest w domu szefowej, po uprzednim uzgodnieniu terminu.

Opalanie natryskowe SunFX

SunFX to najwyższa jakość opalania natryskowego. Tajemnica doskonałej opalenizny tkwi w połączeniu unikatowego składu preparatów z najwyższej jakości sprzętem. Formuła preparatów oprócz pięknej opalenizny zapewni Twojej skórze doskonałe nawilżenie oraz zachowa jej młody i zdrowy wygląd. To wszystko dzięki zawartym w preparatach organicznym składnikom: aloesu, zielonej herbaty i naturalnego kokosa, które dostarczą Twojej skórze witamin A,C i E. Preparaty SunFX są w 100% naturalne, wegańskie, nie testowane na zwierzętach. Składnik DHA używany w płynach SunFX stosowanych do zabiegu opalania posiada certyfikat Ecocert. Mineralne środki brązujące zapewnią natychmiastowy efekt i wspaniałą, słoneczną opalenizne.

Dbając o efektywność oraz optymalne zdrowie skóry firma SunFX stworzyła płyny wolne od szkodliwego alkoholu, silnych konserwantów, perfum oraz innych, potencjalnie niebezpiecznych związków chemicznych odpowiednie nawet dla kobiet w ciąży i alergików. Nasze płyny nie mają przykrych zapachów, wiec nie wymagają używania dodatkowych środków maskujących zapach, które tak często występują w tańszych produktach.

Jak długo utrzymuje się opalenizna SunFX?

Efekt opalania utrzymuje się około 10-14 dni w zależności od rodzaju skóru oraz sposobu przygotowania się do opalania. Regularne nawilżanie skóry przedłuży czas utrzymywania się opalenizny.

Jak się przygotować do opalania SunFX?

Dla najlepszych i najtrwalszych efektów, przed wykonaniem zabiegu opalania zaleca się wykonanie peelingu całego ciała i twarzy, złuszczającego nadmiar zalegającego martwego naskórka. Jest to ważne, ponieważ skóra oczyszczona o wiele lepiej wchłonie preparat opalający, dzięki czemu opalenizna jest idealnie równa oraz utrzymuje się znacznie dłużej. Po peelingu nie należy stosować balsamów nawilżających, perfum i antyprespirantu. Zabiegi typu depilacja czy głębokie złuszczanie naskórka powinny być wykonane co najmniej dwa dni przed opalaniem natryskowym.

Jak wygląda zabieg opalania SunFx?

Zabieg opalania SunFX trwa około 10-15 minut, wykonywany jest na stojąco, w specjalnej kabinie za pomocą precyzyjnego urządzenia. W celu całkowitego wchłonięcia produktu, po nałożeniu preparatu, terapeuta suszy ciało specjalistyczną suszarką, w którą wyposażony jest sprzęt do opalania SunFX. Tuż po zabiegu zaleca się założenie ciemniejszych ubrań. Należy unikać kąpieli i kontaktu z wodą w zależności od użytego produktu od 2 do 8 godzin.

W dniu aplikacji nie należy również nadmiernie ćwiczyć i pocić się. Po odpowiednim czasie po aplikacji należy wziąć prysznic, umyć skórę żelem nawilżającym, bez użycia gąbki. Część bronzera zmywa się, jest to naturalny proces opalania natryskowego, jednak opalenizna nadal utrwala się na skórze. Najładniejszy i najbardziej intensywny efekt opalania będzie widoczny na drugi dzień po uaktywnieniu się produktu.

Trwałość opalenizny zależy od kilku czynników: odpowiedniego przygotowania się przed zabiegiem i od poziomu nawilżenia skóry oraz pielęgnacji po zabiegu. Zaleca się intensywne nawilżenie skóry po zabiegu. Ponadto, aby dłużej utrzymać opaleniznę, należy unikać długich kąpieli, zabiegów spa oraz produktów złuszczających naskórek. Zabieg można powtórzyć ponownie, w zależności od potrzeb za 10-14 dni. Regularne korzstanie z opalania SunFX powoduje, że efekt pięknej opalenizny zachowujemy na dłużej.

 

 

 

Copyright by nonicieszyn.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Całkowity zakaz kopiowania zdjęć oraz treści.
Created by Nikoreklama
error: Zakaz kopiowania i zapisywania zdjęć oraz materiałów.