Noni - Instytut urody > Bezpieczeństwo zabiegów
Jeśli zwracasz uwagę na czystość i sterylność, wybierz miejsce gdzie do sterylizacji narzędzi wykorzystuję się autoklaw, który daje 100% gwarancji posiadania higienicznych narzędzi do zabiegów kosmetycznych. Umawiając się na manicure i pedicure warto kierować się nie tylko ceną, ale przede wszystkim bezpieczeństwem i zdrowiem.
Podczas zabiegów korzystamy z materiałów jednorazowych (igły, czepki, klapki, ręczniki itp.). W przypadku rzeczy używanych wielokrotnie (cążki, nożyczki, pęsety, frezy itp.) wszystko STERYLIZUJE się w AUTOKLAWIE.

Dlaczego sterylizacja w autoklawie jest tak ważna? 
Sterylizacja narzędzi w autoklawie to jedyny skuteczny sposób, by przygotować je do użycia w trakcie zabiegu. Każda inna metoda (sterylizator kulkowy, myjka ultradźwiękowa) jest dezynfekcją i nie zapewnia Pacjentowi całkowitego bezpieczeństwa. Wykonywanie zabiegów niesterylnymi narzędziami stanowi zagrożenie dla zdrowia (Pacjentowi grozi zarażenie się wirusem HIV, WZW, brodawczakami czy grzybicą). Umawiając się na wizytę w gabinecie kosmetycznym nie zapominajmy zapytać o autoklaw.
Dlatego w trosce o Państwa bezpieczeństwo i higienę zdrowia wyposażyliśmy nasz Instytut w najnowszej generacji autoklaw klasy B (najnowsza klasa tego typu rządzeń pozwalająca na sterylizację wszystkich urządzeń kosmetycznych).
Autoklaw klasa B 12l

Autoklaw klasa B 12l

Gwarantujemy, że wizyta w naszym Instytucie będzie przyjemna i całkowicie bezpieczna dla Państwa zdrowia.

Copyright by nonicieszyn.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Całkowity zakaz kopiowania zdjęć oraz treści.
Created by Nikoreklama
error: Zakaz kopiowania i zapisywania zdjęć oraz materiałów.