Noni - Instytut urody > Zabiegi modelujące sylwetkę
MODELOWANIE SYLWETKI

ENDERMOLOGIA Lipo M6

Endermologia lipo M6® to najskuteczniejsza metoda walki z cellulitem, która wykorzystuje opatentowaną technikę LPG® stosowaną od ponad 20 lat. Badania kliniczne wskazują, że lipomassage aktywuje adipocyty (komórki tłuszczowe) poprzez receptory β w celu wywołania lipolizy (uwalniania tłuszczu), rozbija nagromadzoną tkankę tłuszczową, wygładza cellulit i zwiększa wymianę płynów.

Dla uzyskania optymalnych rezultatów zabiegów, konieczne jest połączenie dwóch kluczowych elementów – opatentowanej, nowoczesnej technologii LPG® oraz doświadczenia specjalisty, który prawidłowo dobierze metodę Lipomassage® do Twoich indywidualnych potrzeb.

 

Główne działanie Lipomassage®:

Wyszczuplanie – aktywacja lipolizy w adipocytach powoduje rozbicie i uwolnienie kwasów tłuszczowych.

Ujędrnienie – stymulacja fibroblastów, która wzmacnia podtrzymującą sieć włókien kolagenu i elastyny w celu wygładzenia nierówności na skórze.

Modelowanie sylwetki – rozbicie nagromadzonego tłuszczu, rozciągnięcie przegród międzykomorowych, w celu wygładzenia nierówności na skórze

 

Zabieg wykonuje się przy użyciu specjalnej głowicy składającej się z dwóch rolek, które pod wpływem wytworzonego podciśnienia masują fałd skórny. Zabieg obejmuje cale ciało, ze szczególnym uwzględnieniem miejsc objętych cellulitem, z widocznymi bliznami bądź obrzękami. Na czas zabiegu zakładany jest specjalny kostium, który ułatwia przesuwanie głowicy oraz wzmacnia efekty. Masaż obejmujący głębokie warstwy skóry przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej, pobudza krążenie krwi oraz limfy. Dodatkowo zabieg usuwa martwy naskórek, przyspiesza produkcję kolagenu i elastyny oraz likwiduje napięcie mięśni. Zabieg jest przyjemny oraz wykonywany w serii bardzo skuteczny.

Przeciwwskazania:

 • ciąża
 • żylaki
 • choroby skóry
 • czynny nowotwór
 • stosowanie leków przeciwzakrzepowych
 • bielactwo
 • operacje przebyte w ciągu ostatnich 6 m-cy.

Cennik

Rodzaj zabiegu

1 zabieg

5 zabiegów

10 zabiegów

Zabieg częściowy 40 min

110 zł

520 zł

990 zł

Zabieg całościowy 60 min

160 zł

760 zł

1440 zł

Zabieg częściowy 20 min (brzuszki) 65 zł 300 zł 585 zł

 

Strój do endermologii to jednorazowy koszt – 60 zł.

Wypożyczenie stroju to koszt 10 zł do każdego zabiegu

 

NIEINWAZYJNE METODY ODMŁADZANIA – zabieg czasowo zawieszony

 

Coraz częściej wybieramy nieinwazyjne metody odmładzania skóry. Dzięki stałemu rozwojowi technologii w dziedzinie kosmetologii oraz medycyny estetycznej mamy możliwość korzystania z zabiegów niechirurgicznych. Urządzenie 4W1 jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które nie chcą poddawać się tradycyjnym zabiegom chirurgii estetycznej. PROFILINE BY KAZARO  to profesjonalna linia nowoczesnych urządzeń przeznaczona do profilowania ciała i zmiany profilu skóry. Najnowsze technologie zostały zastosowane w sposób niezwykle przemyślany i skuteczny, aby działać prewencyjnie i ratunkowo. Profil nowej linii urządzeń Kazaro skierowany jest przede wszystkim na kompleksowe intensywne działanie naprawcze i wyjątkowo efektywne działanie zapobiegawcze. 

 

LIPO KAWITACJA ULTRADŹWIĘKOWA

-redukcja tkanki tłuszczowej

-modelowanie sylwetki

-likwidacja cellulitu

 

Lipokawitacja to nowoczesna technologia wykorzystująca kawitację ultradźwiękową do modelowania i kształtowania sylwetki oraz redukcji cellulitu. Zabieg przeznaczony szczególnie dla osób, które mają trudności w pozbyciu się nadmiaru tkanki tłuszczowej zlokalizowanej miejscowo na udach, brzuchu, pośladkach lub ramionach.

 

DZIAŁANIE KAWITACJI ULTRADŹWIĘKOWEJ 40 Khz

Kawitacja ultradźwiękowa polega na działaniu zewnętrznego źródła ultradźwięków, o określonej mocy bezpośrednio na podskórną tkankę tłuszczową, w której zachodzi zjawisko kawitacji. Polega ono na powstawaniu w cieczy pulsujących pęcherzyków próżniowych, wypełnionych parą nasyconą lub gazem rozpuszczonym w cieczy, które pojawiają się w wyniku lokalnych rozerwań ośrodka pod wpływem dużych sił rozciągających. Rozpoczynamy proces ”rozbijania” tłuszczu, który polega na lokalnym uszkodzeniu błon komórek tłuszczowych i uwolnieniu tłuszczu do przestrzeni międzykomórkowej. Tłuszcz przybiera ciekły stan skupienia i jest wydalany przez metabolizm, co zmniejsza liczbę komórek tłuszczowych, pozwalając na osiągnięcie najlepszego efektu redukcji tkanki tłuszczowej. Jest to również doskonała metoda walki ze znienawidzonym przez wszystkie kobiety cellulitem. Bezpośrednia przyczyna powstania cellulitu zostaje zredukowana, dzięki czemu możemy pozbyć się „pomarańczowej skórki” w każdym jej stadium.

 

Zalecenia około zabiegowe

Aby organizm sprawnie radził sobie z metabolizowaniem usuniętej tkanki tłuszczowej, należy:   

-stosować dietę lekkostrawną by odciążyć wątrobę (ograniczyć ilość tłuszczu w diecie oraz wyeliminować cukry proste),

-pić więcej wody, minimum 2 do nawet 4 litrów dziennie, by wspomóc organizm w usuwaniu toksyn,

-ćwiczyć między zabiegami np. szybki marsz, fitness, rower

 

Przeciwwskazania:

 • ciąża, okres karmienia piersią, 

 • epilepsja, 

 • choroby nowotworowe, 

 • rozrusznik serca, defibrylator, 

 • metalowe części wewnątrz tkanek,

 • podwyższona temperatura, infekcje, 

 • zaburzenia krążenia.

 

CENNIK

Lipo kawitacja 20 minut – brzuch, brzuch + boczki 90 zł

Lipo kawitacja 40 minut – uda + pośladki 120 zł

 

W cenie zabiegu lipo kawitacja + drenaż głowicą Vacum

Częstotliwość zabiegów 1-2 razy w tygodniu.

Pakiet zabiegów: zalecane są zabiegi w serii 4-12 zabiegów w zależności od indywidualnych potrzeb osoby.

 

Seria zabiegów

Rodzaj zabiegu

1 zabieg

5 zabiegów

10 zabiegów

LipoKawitacja 20 minut

90 zł

405 zł

810 zł

LipoKawitacja 40 minut

120 zł

540 zł

1080 zł

 

 

DermoSlim VACUM + FALE RADIOWE Z DODATKOWĄ FUNKCJĄ PODCZERWIENI NA CIAŁO – zabieg czasowo zawieszony

Urządzenie łączące najskuteczniejsze technologie w walce z cellulitem, powoduje:   

 • Zmniejszenie objętości komórek tłuszczowych -wyszczuplenie i modelowanie sylwetki,
 • Rozerwanie zwłóknień w tkance tłuszczowej -wygładzenie skóry, likwidacja cellulitu,
 • Przebudowę kolagenu – ujędrnienie skóry i likwidacja zwiotczeń,
 • Usunięcie toksyn zaburzających metabolizm komórkowy,
 • poprawa wyglądu skóry

 

Jak to działa?

FUNKCJA RF

Wielobiegunowy system RF generuje kolumnową dystrybucję ciepła w tkance podskórnej i pomaga uwalniać trójglicerydy zawarte w komórkach tłuszczowych. Cząsteczki trójglicerydów zostają rozdzielone na glicerol i kwasy tłuszczowe, które następnie są usuwane z organizmu. Ważny enzym, zwany lipazą wrażliwą na hormony (HSL), jest katalizatorem tej reakcji. Dzięki temu procesowi osiągamy efekt wyszczuplenia oraz wyrzeźbienia ciała. RF dostarczając energię cieplną w głąb tkanki podskórnej powoduje podgrzanie włókien kolagenowych, co wywołuje ich natychmiastowe kurczenie i napinanie, dzięki czemu następuje proces regeneracji. Przyspieszony zostaje również drenaż limfatyczny oraz eliminacja toksyn z organizmu.

FUNKCJA PODCZERWIENI

Dla zapewnienia jeszcze lepszego efektu, głowice RF wyposażone są w światło czerwone w postaci diod LED. Promieniowanie podczerwone powoduje wzrost temperatury w tkankach czego skutkiem jest ich szybszy metabolizm. Aktywność zdrowych komórek skóry zostaje pobudzona, fibroblasty są stymulowane do produkcji kolagenu, zapewniając skórze świeży i młody wygląd.

FUNKCJA VACUM

Urządzenie oprócz rozgrzewania Falami Radiowymi wykorzystuje również podciśnienie. Dermo masaż ma na celu uaktywnienie układu żylnego i limfatycznego (stymulację przepływu limfy i krwi), eliminację toksyn, zwiększenie produkcji kolagenu i elastyny. Zabieg nie powoduje uszkodzeń innych tkanek, naczyń krwionośnych i skóry. Zabieg ma działanie drenujące i napinające, w wyraźny sposób zmniejsza cellulit oraz modeluje sylwetkę. Skóra staje się jędrna i napięta.

 

Cennik

Pakiet zabiegów: zalecane są zabiegi w serii 5-15 zabiegów w zależności od indywidualnych potrzeb osoby w celu osiągnięcia najlepszych rezultatów.

Częstotliwość zabiegów 2-3 razy w tygodniu.

 

Zabieg częściowy 20 minut (np. ramiona) 85 zł

Zabieg częściowy 40 minut (np. brzuch+boczki) 170 zł 

Zabieg całościowy 60 minut (brzuch, uda, pośladki) 210 zł 

Rodzaj zabiegu

1 zabieg

5 zabiegów

10 zabiegów

Zabieg częściowy 20 minut

85 zł

380 zł

750 zł

Zabieg częściowy 40 minut

170 zł

765 zł

1445 zł

Zabieg całościowy 60 minut

210 zł

940 zł

1780 zł

 

 

Copyright by nonicieszyn.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Całkowity zakaz kopiowania zdjęć oraz treści.
Created by Nikoreklama
error: Zakaz kopiowania i zapisywania zdjęć oraz materiałów.