Noni - Instytut urody > Peel Mission
Peel Mission® to marka, której obecność na rynku definiuje wiedza ekspertów oraz wykorzystanie najbardziej zaawansowanych technologii.

Pasja, innowacja i dążenie do doskonałości to najważniejsze filary marki, stanowiące jej fundamenty od momentu stworzenia do dziś.

Oferta produktowa marki to najwyższej jakości zabiegi skierowane dla lekarzy medycyny estetycznej oraz kosmetologów, która tworzy gama innowacyjnych peelingów chemicznych o farmaceutycznej czystości.

Różnorodność stężeń i produktów dostępnych w portfolio marki, pozwalają na efektywne ich wykorzystanie i zaprojektowanie programu idealnie skrojonego do potrzeb skóry każdego Klienta.

 

Linia produktów do demakijażu nie zawiera substancji drażniących, oraz detergentów. Skład produktów został ograniczony do niezbędnego minimum, żeby produkty były jak najbardziej przyjazne skórze. Produkty zawierają składniki i konserwanty zaakceptowane przez ECO ERT.

Specjalnie do zabiegów wykonywanych profesjonalną serią Peel Mission® zostały przygotowane innowacyjne kosmetyki uzupełniające, niezbędne do prawidłowego przeprowadzenia zabiegu.

 

Copyright by nonicieszyn.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Całkowity zakaz kopiowania zdjęć oraz treści.
Created by Nikoreklama
error: Zakaz kopiowania i zapisywania zdjęć oraz materiałów.